Vaillant Kombi Servisi - Vaillant Klima Servisi | 0850 622 24 27

Vaillant Servisi olarak 2004 yılından itibaren bünyemizde oluşturulmuş olan İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakalarına gezici araç ile mobil Vaillant Servis günün 24 saatinde özenle size hizmet vermektedir.

Vaillant Servis hizmeti isteyen Müşterilerimizin, merkez tarafından mobil ekiplerimize isim, adres ve iletişim telefon numaraları verilerek müsait olmaları halinde teknik servis hizmeti verilmekte, müsait bulunmamaları halinde ise müsait oldukları bir zaman aralığında hizmet verilmektedir. Eğitimli servis elemanlarımızın araçlarında mevcut tüm yedek parçaların vaillant servis hizmeti esnasında gecikmeye ve mağduriyete sebep verilmeden anında değiştirilerek onarım işlemi yapılmaktadır. Bazı kombi cihazlarının yaşam mahallinizin iç ortamında(mutfak, banyo vs.) bazılarının ise dış ortamda (balkon, teras vs.) kullanıldığı malumdur. İç yaşam mahallerinde kullanılan kombi cihazlarının insan sağlığına, dış mahallerde kullanılan kombi cihazlarının ise olumsuz hava şartlarına maruz kaldıkları tecrübe ile tespiti yapılmıştır. Bu nedenle kombi cihazlarının her yıl düzenli olarak periyodik bakımlarının yapılmaları gerekmektedir. Periyodik bakımları yapılan kombilerin ısı transferlerinin ve çalışma performanslarının yükseldiği görülmekle birlikte, kombilerin çalışma ömürlerinin uzadığı, düşük gaz sarfiyatı sebebiyle bütçenize ağır yükler getirmeyeceği uzmanlarımızın görüşlerindendir. Vaillant Servisi olarak bu hususlara dikkat etmenizi öneririz.

Vaillant Kombi Servisi ve bakım ücretleri 2017 yılı itibari ile uygulanan ücretleri aşağıya çıkarılmıştır :

Kombi arıza servis ücreti : 45.00 TL.

Kombi bakım ücreti : 90.00 TL.

Bakım ve Tesisat İlaçlama : 150 TL

Servis ve Bakım işlemlerideki ödeme yöntemleri şöyledir Servisinize gelen personelimize nakit olarak, Servis personelimizin işlem sonrası adresinizden ayrılmadan EFT veya Havale yolu ile, Herhangi bir bankanın Kredi kartınıza tek çekim olarak, (Anlaşmalı olduğumuz Bankanın kredi kartlarına en fazla 9 taksit olarak taksitlendirme yapabilirsiniz) 500.00 TL. ve üzeri ödemelerinizi 30 günlük vadeyi geçmeyen çek ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kombinize bakım yaptırmanız halinde ayrıca herhangi bir servis v.s ücreti ödemek zorunda değilsinizdir. Kombi bakımlarınız her yılın Eylül ve Ekim aylarında yaptırmanız tavsiye edilmekte, bu aylarda yapılan bakımların daha detaylı ve daha sağlıklı olacağı düşünülmektedir. Belirtilen bu aylar haricinde istenilen bakım talepleri kış mevsimi arıza servislerinin yoğunluğu nedeni ile talepleriniz ya gecikmelere sebebiyet vermekte ya da talepleriniz alınmamaktadır. Ancak kombilerinizin arıza durumlarında talep ettiğiniz servis esnasında kombinizin uzun süreden beri bakım yapılmadığı görüldüğünde ekiplerimiz tarafından size bakım yapılması gerektiği tavsiyesinde bulunularak kabulunuz çerçevesinde kombinizin bakımı yapılarak yalnız bakım ücreti alınır ayrıca servis ücreti talep edilmez , bu vesile ile bir defada hem servis hem bakım yapılmış olur ancak tek bir ücret alınır , dolayısıyla bütçenize maddi açıdan ek külfet yüklenmemiş olur.

Vaillant Kombi bakımlarında yapılması gereken ve zorunlu olan işlemler

**Brülör ve yanma haznesi temizliği **Gaz ayarları kontrolü (Ayarlar kullanılan radyatör gücüne göre yapılır) **Elektrik ve Elektronik bağlantı ve bölümlerin kontrolü **Sensörlerin (NTC-PTC-STB) gerektiği hallerde değişimi **Kalorifer dönüş hattı filtresinin temizliği ( Görülen kirlilik oranına göre ilaçlama veya tesisat yıkama (Bypas) tavsiye edilerek, müşterimizin uygun görmesi halinde yapılır.Tesisat ilaçlama bedeli 2017 yılı için 7 m.radyatöre kadar 150.00 TL. – 7 m.üzeri radyatörlerde ise 270.00 TL.dir.) **Radyatörlere reglaj ayarı yapılması **Genleşme tankı hava basıncı kontrolü ve tamamlanması **İyanizasyon çubuğu temizlenmesi **Sıcak su akışı kontrolü **Müşteri şikayeti doğrultusunda diğer parça kontrollerinin yapılması

Vaillant kombinizin arıza durumuna geçip çalışmadığı hallerde kullanıcı olarak yapacağınız işlemler aşağıya sıralanmıştır

1-Elektrik bağlantıları kontrol edilerek, elektrik akımının gelmediği tespit edilirse elektrikçi çağırın. 2-Elektrik var ise ve kombiniz çalışmıyorsa su basıncınızı kontrol edin. (1.5 bar) 3.Kombinizde elektrik var ve su basıncınız da normal değerlerde ise ve yine de çalışmıyorsa, Vaillant Servis Merkezimiz ile telefon veya mail yoluyla irtibat kurarak arızanın giderilmesi için teknik hizmet talebinde bulunun.

Vaillant Servis ve Kullanıcı Desteği

Vaillant servis olarak ''Müşteri memnuniyetini'' hedefleyen bir anlayışa sahip,kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile tüketicilemize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Vaillant Müşteri Servisi

İstanbul'un tüm bölgelerine hızlı bir hizmet ağı kuran profesyonel kadromuzla 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet olanağı sunuyoruz.Fimamız özel servis hizmeti vermektedir. Sitede yer alan marka ve logolar ilgili firmaların tescilli malıdır.

Vaillant Servis

 • Vaillant Kombi Servisi

  Kombiniz verimli çalışabilmesi ve performansını koruması açısından mutlaka bakımlarını aksatmadan yapmanız tavsiye edilir, Vaillant Kombi'nizin arızası hakkında uzman personelimizin yardımını alabilir 7/24 bize anında ulaşabilirsiniz.

  Devamı
 • Vaillant Klima Servisi

  Klimalarda soluduğunuz hava eğer kalitesiz ise ciddi sağlık sorunlarına sebebiyet vermektedir. Özellikle çoçuk ve yaşlılarda bu sağlık sorunları daha çok görülmektedir. Geçtiğimiz dönemlerde ölümlere bile neden olan klima hastalıklarından korunmak için klima bakımlarınızı kesinlikle...

  Devamı
 • Hizmet Bölgelerimiz

  İstanbul 'un Tüm İlçeleri ve Semtlerine Servis Hizmetimiz Mevcuttur, Hizmet Bölgeleriniz Detaylı listesi için

  Devamı
 • Müşteri Hizmetleri

  Size bir telefon kadar yakınız, Mesai Saatleri içinde : 0212 550 66 44, Mesai Saatleri Dışında : 0212 550 99 33, Mobil Destek Hattı : 0216 332 92 92 numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

  İletişim Sayfası

Vaillant Kombi Servisi | Çağrı merkezi 0216 332 92 92